הקלק על השאלה כדי לראות את התשובה

מה זה טיפול דיגיטלי?

טיפול דיגיטלי הוא טיפול מקוון (באינטרנט), שבו נפגשים עם הקלינאי/ת באמצעות המחשב, ולאחר המפגש מקבלים תרגולים באמצעות הטלפון (אפליקציה). כל הטיפול וגם התרגול מתבצע מהבית, בנוחות, בקלות ובמהירות.

מהו זמן ההמתנה לטיפול?

זמן המתנה ממוצע לטיפול הוא כשבועיים.

האם אוכל לבחור את הקלינאי/ת שיטפלו בי?

התאמת קלינאי/ת למטופל נעשית על בסיס אופי הפרעת התקשורת. יחד עם זאת, אם מתברר שאין התאמה בין הקלינאי/ת לבין המטופל, ניתן כמובן לבקש קלינאים אחרים.

כיצד אוכל להכיר את הקלינאי/ת המטפל/ת בילדי לפני הטיפול?

אנו רואים בהורים חלק בלתי נפרד וחשוב ביותר בהצלחת הטיפול. מאחר שכך, המפגשים הראשונים יהיו תמיד בהשתתפות ההורים. כך תוכלו להכיר את הקלינאי/ת והם אתכם.

באילו הפרעות תקשורת אתם מטפלים?

אמפליוספיץ’ מטפלת במגוון רחב של הפרעות תקשורת כגון: שנשון, עיכוב שפתי, בעיות שפה, שטף דיבור, שפה והיגוי, צרידות וקול, אוטיזם, גמגום ועוד. הקלינאים שלנו מטפלים במגוון רחב של אוכלוסיות החל מילדים וכלה באוכלוסיה מבוגרת.

מי מתאים לטיפול של אמפליוספיץ'?

כל מטופל המופנה אלינו נבדק ומאובחן לגופו של עניין ואז נקבעת ההתאמה לטיפול.

מה נדרש כדי לקבל טיפול של אמפליוספיץ'?

כדי לקבל טיפול בקליניקה הדיגיטלית של אמפליוספיץ’ נדרש מחשב מודרני (רצוי עד 3 שנים), חיבור יציב ומהיר לאינטרנט, מצלמת רשת, אזניות ומיקרופון.

כמה זמן אורך מפגש עם קלינאי/ת של אמפליוספיץ'?

טיפול דיגיטלי בקליניקה המקוונת של אמפליוספיץ’ אורך חצי שעה.

מה הייחוד של הטיפול הדיגיטלי של אמפליוספיץ'?

הייחוד של אמפליוספיץ’ הוא בתרגול הדיגיטלי בין מפגש למפגש, שסוגר את מעגל הטיפול, מאפשר לקלינאי/ת מעקב טוב אחר התקדמות המטופל ומכאן גם תוצאות מהירות יותר.

תוך כמה זמן רואים תוצאות?

כמו בכל טיפול, איכות ומהירות התוצאות תלויות בגורמים רבים. הודות לייחוד של אמפליוספיץ’ בתרגול בין מפגש למפגש, אנו רואים תוצאות טובות ומהירות יותר בהשוואה לטיפולים אחרים.

האם טיפול קלינאית תקשורת אונליין יעיל באותה המידה?

איך נראה שבוע טיפול באמפליוספיץ'?